אתר "חותמות אונליין"

מציע שירות קל, זמין ומהיר להזמנת חותמות. האתר מספק מגוון רחב של חותמות בהתאמה אישית, המתאימות לכל הצרכים והמטרות, ובמחיר זול

חותמת עורך דין

כל עורך דין צריך לפחות חותמת אחת שתייצג אותו בכבוד לפחות כמו שהוא מייצג את לקוחותיו. אתר "חותמות אונליין" מאפשר הזמנת מגוון חותמות לעורכי דין בהתאמה אישית. הזמינו עכשיו, תהנו ממחירים אטרקטיביים. המקצוענים של אתר "חותמות אונליין" מבית קבוצת MuzaDigital המתמחה בדפוס דיגיטלי, פרסום ושיווק אונליין, מציעים לכם שירות חדש וזול, במסגרתו תוכלו להזמין מגוון חותמות עורך דין ישירות אל משרדכם בעלות נמוכה.

חשיבות החותמת עבור עורך דין

עורכי דין משתמשים בחותמות בתדירות גבוהה למדיי. במקרים מסוימים חתימת עורך הדין מאשרת את תקופתו המשפטית של מסמכים משפטיים. על גבי חתימתו מטביע עורך הדין את החותמת שלו. מסמכים אלו, על גביהם מוטבעת חותמת עורך הדין מהווים מסמכים משפטיים רשמיים, ופעמים רבות מסמכים אלו מוגשים לבית המשפט או למשרדי עורכי דין אחרים. מסיבות אלו ניתן לומר כי החשיבות של החותמת עבור עורכי דין היא גבוהה למדי.
חותמת עורך הדין מייצגת את עורך הדין עצמו. במידה מסוימת, היא הפנים שלו והדרך בה הוא מציג את עצמו על גבי מסמכים מסוימים. חותמת דהויה או פגומה (למשל חותמת בה חסרים אותיות מסוימות או אותיות מסוימות חסרות) יכולה לפגוע בתקינות המשפטית של המסמך עליו חתם העורך דין. שופט בית משפט יכול להחליט כי המסמך המשפטי אינו תקין וכייש להתחיל את ההליך המשפטי מההתחלה. מצב כזה עלול ליצור אי נעימות גדולה עבור עורך הדין מול בתי המשפט וכמובן מול הלקוחות שלו. במקרים מסוימים סיטואציה כזו יכולה להביא לפגיעה משמעותית בלקוחותיו של עורך הדין וכמובן במוניטין של עורך הדין.
לכן חשוב שחותמת של עורך הדין תהיה איכותית, מדויקת, ללא שגיאות ו/או החסרת אותיות, וכמובן שתחזיק מעמד זמן רב.
החותמות של אתר "חותמות אונליין" מיוצרות מהחומרים עמידים במיוחד, ותוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת המבטיחה תוצאות מדויקות להפליא. החותמות של אתר "חותמות אונליין" לא דוהות ולא נמרחות. החותמות נראות איכותיות ומובטח כי הן ישאירו רושם טוב לאורך זמן.

סוגי חותמות עבור עורכי דין

עורכי דין משתמשים לרוב ביותר מחותמת אחת. עורכי דין מחזיקים לרוב בחותמת אחת רשמית הנמצאת במשרד שלהם ומשרתת אותם נאמנה בעת שהייתם במשרד. חותמת כזו תכיל לרוב פרטים רבים אודות עורך הדין, ובכלל זה את שמו המלא כמובן, אך גם את מספר הרישיון של לשכת עורכי הדין שלו, ולעיתים גם את שם משרד עורכי הידן, כתובת ועוד.
יחד עם זאת, עורכי דין אשר מבלים זמן לא מועט בבתי משפט ובפגישות עם לקוחות מצטיידים לרוב בחותמת כיס- חותמת קטנה אשר נכנסת בקלות לכיסו של עורך הדין, ויכולה לשרת אותו בעת שהייתו מחוץ למשרד.
אתר "חותמת" מאפשר להזמין חותמות במגוון גדלים ובמגוון סוגים. כך, תוכלו להזמין חותמת רשמית המתאימה למשרד, , חותמת כיס לשהות מחוץ למשרד, וגם חותמת המשלבת תאריך, בעזרתה ניתן לציין את התאריך בהם התקבל מסמך כלשהו במשרד.
את כל החותמות הללו ניתן לעצב אישית לפי ראות עינכם. אמנם צוות האתר ממליץ על מספר שורות עבור כל גודל של חותמת, אך על ידי לחיצת כפתור אחת פשוטה תוכלו להיכנס לממשק נוח וזמין שיאפשר לכם לעצב את החותמת שלכם כך שזו תתאים לצרכים האינדיבידואליים שלכם.

ניסיון של שנים בדפוס

צוות אתר "חותמות אונליין" מבית קבוצת MuzaDigital הוא צוות מקצועי, המחזיק בשנים רבות של ניסיון בתחום הדפוס בכלל ובתחום הטבעת החותמות בפרט. הצוות יטביע את החותמות עבורכם במהירות האפשרית, וישלח אותם לכל חלקי הארץ.
קבוצת MuzaDigital הינה חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בדפוס, פרסום, ושיווק אונליין, ובין היתר מייצרים שלל מוצרי ניירת משרדית, שלטים, מדבקות, הזמנות ומעטפות, ועוד

חותמות אונליין

הכי פשוט ונוח להזמין חותמות אונליין – וגם הכי משתלם

שעות עבודה של מוקד טלפוני:

א – ה : 8:30 – 19:00

ו וערבי חג : 8:00 – 14:00

סגירת תפריט
×

עגלת קניות