אתר "חותמות אונליין"

מציע שירות קל, זמין ומהיר להזמנת חותמות. האתר מספק מגוון רחב של חותמות בהתאמה אישית, המתאימות לכל הצרכים והמטרות, ובמחיר זול

חותמת חברה

אתר "חותמות אונליין"

מאפשר הזמנת חותמת חברה בגדלים ועיצובים משתנים ובמחיר ללא מתחרים. המקצוענים של אתר "חותמות אונליין" מבית קבוצת MuzaDigital המתמחה בדפוס דיגיטלי, פרסום ושיווק אונליין, מציעים לכם שירות חדש וזול, במסגרתו תוכלו להזמין חותמת חברה חדשה ישירות אל משרדכם ללא מאמץ ובעלות נמוכה.

חותמת חברה

כל חברה מחויבת להחזיק בחותמת. חברות המקבלים תשלום עבור הסחורה או השירותים שהם מעניק נדרשים לספק חשבונית או קבלה. על גבי הקבלה אמורה להופיע חתימת בעל העסק או מורשה החתימה, ובמקביל חייבת להיות מוטבעת חותמת. במקרים אלו חותמת החברה משמשת ככלי המאשר כי החברה סיפקה אכן סיפקה את חשבונית. כמו כן, חותמת חברה יכולה לשמש כאישור לקבלת מסמכים, אישור של קבלת סחורה ועוד. היות וחותמת החברה מפוזרת על גבי מסמכים שונים, היא משמשת כמעין כרטיס ביקור של החברה. חותמת שאינה מתפקדת, לא ברורה, דהויה או לא מדויקת, עלולה לייצר רושם לא טוב ולא מקצועי, ובמצב מסוים אפילו להרתיע לקוחות לעבוד עם החברה הזו ולפגוע בהכנסות החברה.

חותמות של אתר "חותמות אונליין" – חותמות איכותיות ועמידות

חותמת החברה שתזמינו מאתר "חותמות אונליין" תשאיר רושם טוב לזמן ארוך. החותמות מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת המבטיחה תוצאות מדויקות להפליא, ותוך שימוש בחומרים איכותיים המבטיחים כי החותמת תחזיק לכם מעמד זמן רב, ולא תדהה מהדף כזה יבוא במגע עם חומרים אחרים.

חותמת בהתאמה אישית

אתר חותמות מאפשר לכם חופש מוחלט להדפיס איזה חותמת שתרצו. אמנם על פי חוק חותמת חברה חייבת להכיל רק את שם החברה, אך אין זה אומר שאתם חייבים להגביל את החותמת לזאת בלבד. אתר "חותמות" מאפשר לכם התאמה אישית של חותמת החברה, כך שתוכלו לבחור מה שתרצו שיופיע על גבי החותמת. כך, תוכלו לבחור האם תרצו שמספר החברה (ח.פ.) של החברה יופיע על גבי החותמת, האם מספר הטלפון או הכתובת של החברה יופיעו, ועוד. גם שאר האלמנטים של החותמת מלבד הטקסט המוטבע עליה ניתנים להתאמה אישית. כך, לבחור באתר שלנו את גודל החותמת וצורתה, החומר ממנו היא עשויה, עובי המסגרת התוחמת, ועוד. כמו כן תוכלו לשלב אלמנטים עיצוביים כאלו ואחרים כמו לוגו החברה.

ניסיון של שנים בדפוס

אתר "חותמות אונליין" מבית קבוצת MuzaDigital מנוהל ומתופעל על ידי צוות מקצועי ומנוסה, המבטיח שתקבלו את התוצאה הטובה והמדויקת ביותר האפשרית. צוות האתר מתחייב לבצע את הזמנתכם בזמן הקצר ביותר האפשרי, ולספק לכם את החותמת בהקדם האפשרי, בעזרת שליח שיגיע עד המשרד שלכם. קבוצת MuzaDigital הינה חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בדפוס, פרסום, ושיווק אונליין, ובין היתר מייצרים שלל מוצרי ניירת משרדית, שלטים, מדבקות, הזמנות ומעטפות, ועוד

חותמות אונליין

הכי פשוט ונוח להזמין חותמות אונליין – וגם הכי משתלם

שעות עבודה של מוקד טלפוני:

א – ה : 8:30 – 19:00

ו וערבי חג : 8:00 – 14:00

סגירת תפריט
×

עגלת קניות